Jaroo1 napisał(a):

Ja Rude oceniam przez pryzmat famy jaka tu o nim szła i Królewskiego, który go wybrał do ratowania losów Wisły. Uważam, że nie jest trenerem jakiego w tym czasie potrzebowała Wisła. Ogólnie uważam go za średniego trenera, ba, jeszcze analityka bardziej niż trenera, gościu prowadzi 3ci klub, nawet 2 sezonów pracy jeszcze nie ma w karierze. To śmieszne, że taki człowiek przyszedł ratować losy 118 letniego klubu. I to mnie w....ia.
Ogólnie ocenią go wyniki. Dla mnie chłop pokroju Sobola, tylko, ze się zna na piłce. Średnia punktowa z meczów go oceni, teraz ma 1,67 czyli dramat bo ani on, ani Wisła nie powinni być z takiego czegoś zadowoleni. Dla nas około 2,0 w pierwszej lidze to powinno być minimum.
A już na ekstraklasę to myślę, że zupełnie się nie będzie nadawał, nie te progi.
|
Ja wolałem aby to Jop został . Ale tak patrząc na chłodno to widać że rudy ogarnia i witać po kopaczach że jest jakiś team, ale taki naturalny a nie sztuczny w huj jak to padalec tworzyw wpadając do szatni z megafonem i wszyscy sztucznie jak czubki podskakiwali no przecież to było sztuczne w huj.
Wydaje mi się że zaczyna powstawać drużyna, taka prawdziwa.