Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#844
Stary 03.04.2024, 19:31
Cytat:
No ja tam się nie znam , fakt po padalcu jadę ,bo za to co odpierdziela to mu się zwyczajnie należy.
Ale jeżeli chodzi o rudego to wydaje mi się że się mocno mylisz i puki co ogarnia temat.
Ja Rude oceniam przez pryzmat famy jaka tu o nim szła i Królewskiego, który go wybrał do ratowania losów Wisły. Uważam, że nie jest trenerem jakiego w tym czasie potrzebowała Wisła. Ogólnie uważam go za średniego trenera, ba, jeszcze analityka bardziej niż trenera, gościu prowadzi 3ci klub, nawet 2 sezonów pracy jeszcze nie ma w karierze. To śmieszne, że taki człowiek przyszedł ratować losy 118 letniego klubu. I to mnie w....ia.

Ogólnie ocenią go wyniki. Dla mnie chłop pokroju Sobola, tylko, ze się zna na piłce. Średnia punktowa z meczów go oceni, teraz ma 1,67 czyli dramat bo ani on, ani Wisła nie powinni być z takiego czegoś zadowoleni. Dla nas około 2,0 w pierwszej lidze to powinno być minimum.

A już na ekstraklasę to myślę, że zupełnie się nie będzie nadawał, nie te progi.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując