Jaroo1 napisał(a):

I znów tyle wielomiesięcznego hejtu, wylewania nienawiści, bluzgania na Królewskiego, grillowania Rude i mobilizowania do tego ludzi, poszło Ci w piach.
Obecnie kibice się cieszą (Wisły oczywiście, Cracovii podzielają pewnie Twoje odczucia), po raz pierwszy od 12 lat gramy o jakieś istotne trofeum i będziemy mieli Wisłę w finale Pucharu Polski, nadal mamy szansę na awans do ekstraklasy, a patrząc na możliwości tej drużyny pokazane nie tylko dzisiaj (mimo iż graliśmy bez najważniejszego piłkarza dla ofensywy), ciągle możemy mieć realne nadzieje, że i to się uda.

Straszne, prawda?
Twoje opowieści o strzale w kolano czy takie błyskotliwe myśli, opinie i oceny jak ta poniżej już dawno obnażyły Twoją aberrację umysłową. Kolejne fale hejtu tego nie zmienią.
Jaroo1 napisał(a):
|
Dwa mecze tylko zagraliśmy a raczej już można że sporą dozą pewności założyć że trener zupełnie się nie nadaje i ta drużyna nie zrobi żadnego postępu
|
Na koniec jeszcze jeden cytacik prawdziwa chorągiewko:
Jaroo1 napisał(a):
|
Dla nas ćwierćfinał to już coś dużego i sukces, patrząc na ostatnie lata. Ale zagrać w półfinale, a może na farcie wejsć do finału, to by już było jak wejście do LM hehe
|
Fajnie kontrastuje On z Twoim dzisiejszym bełkotem, że to nic, albo tak naprawdę niewiele warte.
Naucz się cieszyć sukcesami Wisły, a nie tylko sączeniem jadu.