Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#601
Stary 03.04.2024, 19:21
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
(...)
I znów tyle wielomiesięcznego hejtu, wylewania nienawiści, bluzgania na Królewskiego, grillowania Rude i mobilizowania do tego ludzi, poszło Ci w piach.

Obecnie kibice się cieszą (Wisły oczywiście, Cracovii podzielają pewnie Twoje odczucia), po raz pierwszy od 12 lat gramy o jakieś istotne trofeum i będziemy mieli Wisłę w finale Pucharu Polski, nadal mamy szansę na awans do ekstraklasy, a patrząc na możliwości tej drużyny pokazane nie tylko dzisiaj (mimo iż graliśmy bez najważniejszego piłkarza dla ofensywy), ciągle możemy mieć realne nadzieje, że i to się uda. Straszne, prawda?

Twoje opowieści o strzale w kolano czy takie błyskotliwe myśli, opinie i oceny jak ta poniżej już dawno obnażyły Twoją aberrację umysłową. Kolejne fale hejtu tego nie zmienią.

Jaroo1 napisał(a):
Dwa mecze tylko zagraliśmy a raczej już można że sporą dozą pewności założyć że trener zupełnie się nie nadaje i ta drużyna nie zrobi żadnego postępu
Na koniec jeszcze jeden cytacik prawdziwa chorągiewko:

Jaroo1 napisał(a):
Dla nas ćwierćfinał to już coś dużego i sukces, patrząc na ostatnie lata. Ale zagrać w półfinale, a może na farcie wejsć do finału, to by już było jak wejście do LM hehe
Fajnie kontrastuje On z Twoim dzisiejszym bełkotem, że to nic, albo tak naprawdę niewiele warte.

Naucz się cieszyć sukcesami Wisły, a nie tylko sączeniem jadu.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując