Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#599
Stary 03.04.2024, 19:06
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No cóż. Pozostaje się cieszyć, że wszystkim w klubie zależy na pokazaniu się gdzieś wyżej i szerzej.
Okazuje się, że mecze wygrywa się nie tylko techniką i taktyką ale przede wszystkim, jak to kiedyś było na tym forum wyśmiewane - zapiierdalaniem.
Praktycznie wszyscy zasuwali od początku do końca, co dało wymierny efekt.

Nie mówmy też, ze Piast "jest w ekstraklasie ale notuje tam słabiutkie wynik", bo dzisiaj było widać, że Piastowi zależało i też wznosili się na wyżyny umiejętności, ambicji i zaangażowania.
Do meczu finałowego pozostał miesiąc i 5 (pięć) kolejek ligowych.
W tym momencie należy zrobić wszystko, żeby i w I lidze przesunąć się w górę tabeli.
Da się.
Żeby tylko się chciało.
Dokładnie tak...

Dowodu na trwałość boiskowej postawy oczekujemy już w niedzielę z Motorem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując