Witalis napisał(a):

|
Zamiast się kłócić i obrażać nawzajem, doceńcie i uśmiechnijcie się na chwilę. W ostatnich latach nie było okazji do takich emocji, obawiam się, że jeszcze trochę na takie możemy poczekać.
|
Pełna zgoda.
Tylko zauważ jakie umniejszanie sukcesu niedługo się zacznie

.