AgresywnyChomik napisał(a):

|
Wygraliśmy fartem, mecz przepchnięty kolanem, Piast słaby a wogóle Raton to ręcznik.
|
Raton - najgorszy bramkarz w historii Wisły
Nie wierzyłem, a jednak. Wychodzi na to że Chrobry >>> Piast.
Ale czemu Duda wykonuje wolne - zabijcie mnie, nie wiem.