Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.04.2024, 12:12
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Pytanie techniczne. wchodzimy do finału z Jagą. przegrywamy tfu tfu finał. jaga zdobywa Mistrza Polski. czy my gramy w pucharach czy kolejna drużyna z extraklasy?
chyba my (Jaga jako mistrz idzie do LM i wakuje miejsce w LE przyslugujace zdobywcy pucharu, to miejsce idzie dla przegranego finalisty)

inaczej niz gdyby Jaga zajela np 3 miejsce w lidze

wtedy Jaga idzie do LE z okazji zdbycia pucharu , a przyslugujace jej miejsce w LE za 3 miejsce w lidze przekazuje 4tje druzynie w lidze



napisalem chyba, bo przynajmniej kilka lat temu tak bylo
Odpowiedz cytując