|
Piast jest obecnie jedną z najsłabszych jak nie najsłabszą drużyna ekstraklasy,nie przesadzajmy z tą skromnością.
Na wyjazdach wygrali jeden mecz w całym sezonie a wiosną nawet nie zremisowali w delegacji.Można śmiało powiedzieć że są uwikłani w walkę o utrzymanie.Tam tym trzecim spadkowiczem może jeszcze być kila drużyn.
Jak zagramy na miarę własnych możliwości i nikomu nie wybije korków możemy zagrać w finale.
|