Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 03.04.2024, 11:38
Piast jest obecnie jedną z najsłabszych jak nie najsłabszą drużyna ekstraklasy,nie przesadzajmy z tą skromnością.
Na wyjazdach wygrali jeden mecz w całym sezonie a wiosną nawet nie zremisowali w delegacji.Można śmiało powiedzieć że są uwikłani w walkę o utrzymanie.Tam tym trzecim spadkowiczem może jeszcze być kila drużyn.
Jak zagramy na miarę własnych możliwości i nikomu nie wybije korków możemy zagrać w finale.
Odpowiedz cytując