Skawa Wadowice napisał(a):

Jaroo1 jak chodzisz do pracy, i coś zjebiesz to chciałbyś żeby szef publicznie (albo na firmowym czacie - skype XD) Cie zjebal? Czy może chciałbyś usłyszeć wsparcie. A ewentualnie z boku iść na rozmowe w 4 oczy i usłyszeć, że musisz się poprawić.
Przecież oczywiste, że jak ktoś zjebie mecz to nie napisze Jarek, że aleee mamy chujowym kopaczy.
Generalnie od dłuższego czasu strasznie ciśniesz Albercikowi i Jarkowi. Ale już tak perfidnie, aż czasem myślę, że kibicujesz innej drużynie
|
To oni w końcu zostali zjebani czy nie zostali zjebani publicznie?Bo raz czytam,że trener się nie .......ił-a trener to tez ich szef-i zjechał ich równo a za chwilę że zostali poklepani po pleckach przez prezesa.To akurat widziałem na własne oczy na twiterze