Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#832
Stary 03.04.2024, 07:38
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jaka odkleja. Od 5 lat kopacze właściwie bronią ciągle trenerów w Wiśle. Może czasami powiedzą, że przegrali bo zajechani byli itp ale niejeden raz mówili jaki to np Sobol jest świetny trener, że ciężko pracują, a porażki (najczęściej mówi sie tak o tych najbardziej głośnych porażkach) to ich wina, a nie trenera i że biorą to na siebie - prosty mechanizm, jak jesteś dużym faworytem i przegrasz to nawet głupio wymyslać, że zawiodło nie wiadomo co, a już na pewno nie powiesz, ze to przez trenera, także najłatwiej powiedzieć, że to brak walki i ambicji.
Wklej manipulatorze choć jeden tekst, w którym za poprzednich trenerów kapitan Wisły mówi, że położyli mecz przez brak waleczności i odstawianie nogi.

Choć jeden tekst, w którym są podane dokładnie takie powody porażki.

Manipulujesz, bo nie podoba ci się, że Rude może sobie z tą sprawą poradzić lepiej niż na przykład Sobolewski czy Brzęczek.

Nie uda ci się przekierować olewactwa i nieprofesjonalizmu piłkarzy na osobę Rude, jako powodu tej sytuacji, by znów rozkręcać swą nagonkę i prywatną wojenkę. Tradycyjnie do tego dążysz, by móc nieustannie walić w klub, w trenerów i w Królewskiego. Tylko o to ci chodzi i tylko to cię obchodzi. Nie Wisła.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując