Jaroo1 napisał(a):

|
Jaka odkleja. Od 5 lat kopacze właściwie bronią ciągle trenerów w Wiśle. Może czasami powiedzą, że przegrali bo zajechani byli itp ale niejeden raz mówili jaki to np Sobol jest świetny trener, że ciężko pracują, a porażki (najczęściej mówi sie tak o tych najbardziej głośnych porażkach) to ich wina, a nie trenera i że biorą to na siebie - prosty mechanizm, jak jesteś dużym faworytem i przegrasz to nawet głupio wymyslać, że zawiodło nie wiadomo co, a już na pewno nie powiesz, ze to przez trenera, także najłatwiej powiedzieć, że to brak walki i ambicji.
|
Wklej manipulatorze choć jeden tekst, w którym za poprzednich trenerów kapitan Wisły mówi, że położyli mecz przez brak waleczności i odstawianie nogi.
Choć jeden tekst, w którym są podane dokładnie takie powody porażki.
Manipulujesz, bo nie podoba ci się, że Rude może sobie z tą sprawą poradzić lepiej niż na przykład Sobolewski czy Brzęczek.
Nie uda ci się przekierować olewactwa i nieprofesjonalizmu piłkarzy na osobę Rude, jako powodu tej sytuacji, by znów rozkręcać swą nagonkę i prywatną wojenkę. Tradycyjnie do tego dążysz, by móc nieustannie walić w klub, w trenerów i w Królewskiego. Tylko o to ci chodzi i tylko to cię obchodzi. Nie Wisła.