Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#531
Stary 03.04.2024, 07:15
Cytat:
Jaroo ale w jakim stylu? Gdyby gryźli trawę i przegrali nawet 5-0 nikt nie miałby pretensji ale WSZYSCY przeszli obok meczu. Zarówny Hanc Bartlewicz Kuzdra i inni zapierdalali aż miło a nasi? popatrz pierwsze 45 min, nasza prawa strona Goku i Jaroch. Ogrywani jak małe dzidzi. Gol dla nas jeszcze bardziej naszych asów upewnił w tym, że jest super i wygramy na stojąco. Zerknij jak ruszał się cały mecz Duda. zerknij na Alfaro.
Ale ja ironizuję. Gardzę tymi kopaczami poprzepłacanymi, bez ambicji a jeszcze bardziej analitykiem-trenerem i ich szefem Zaskrońcem.
Jednak jeśli ktoś taki jak markus itp roztacza propagandę sukcesu od 3 miesięcy, a szczególnie po tym jak się udało wygrać 1 mecz pod rząd to się uaktywniał, to dziwne, że nagle po jednym meczu jakieś brudy zaczyna wyciągać. Jak jest dobrze to jedna wpadka zdarzyć się może. Tu jest zmiana opinii na temat "klimatu" w klubie o 180 stopni.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując