Jaroo1 napisał(a):

|
Kurcze do meczu z Chrobrym cały zespoł tak chwalony, każdy się rozwijał, każdy się starał, a nagle wiatr inaczej zawiał, jedna porażka wpadła i już nie każdy się stara, nie każdy zapieprza, Duda i Krzyżanowski ciency. Kurde pariasi spokojnie
|
Jaroo ale w jakim stylu? Gdyby gryźli trawę i przegrali nawet 5-0 nikt nie miałby pretensji ale WSZYSCY przeszli obok meczu. Zarówny Hanc Bartlewicz Kuzdra i inni zapierdalali aż miło a nasi? popatrz pierwsze 45 min, nasza prawa strona Goku i Jaroch. Ogrywani jak małe dzidzi. Gol dla nas jeszcze bardziej naszych asów upewnił w tym, że jest super i wygramy na stojąco. Zerknij jak ruszał się cały mecz Duda. zerknij na Alfaro.
My daliśmy im przed meczem 1,5 miliona PLN a oni naszczali nam w pysk