Jaka odkleja. Od 5 lat kopacze właściwie bronią ciągle trenerów w Wiśle. Może czasami powiedzą, że przegrali bo zajechani byli itp ale niejeden raz mówili jaki to np Sobol jest świetny trener, że ciężko pracują, a porażki (najczęściej mówi sie tak o tych najbardziej głośnych porażkach) to ich wina, a nie trenera i że biorą to na siebie - prosty mechanizm, jak jesteś dużym faworytem i przegrasz to nawet głupio wymyslać, że zawiodło nie wiadomo co, a już na pewno nie powiesz, ze to przez trenera, także najłatwiej powiedzieć, że to brak walki i ambicji.
No ale u markusika żeby się narracja zgadzała ta pasuje napisać, że teraz dzięki Panu Trenerowi Albertowi Rude, to na prawdę coś nowego takie wywiady
