Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#526
Stary 02.04.2024, 23:37
Cymes napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na przygody poprzedników z tą wesołą gromadką tak sobie myślę, że dawno nikt nie dostał jakiejś debilnej czerwonej kartki tak powiedzmy do 30 minuty. Myślicie, że to już jutro czy dopiero za 2-3 mecze?
W sumie czegoś mi cały czas brakowało w ostatnich meczach. Dzięki za przypomnienie.
Być może Rude da pograć Sapale, on lubi wcześniej zejść pod prysznic. Albo będzie unikał gry żeby sobie manicure nie popsuć, wtedy kartki nie będzie.

Stawiam na Dudę. Po meczu z Chrobrym nasze asy zostały objechane za brak profesjonalizmu, honoru, wstydu. Trzeba pokazać jakie z nich walczaki. Oczywiście nie wchodząc w starcia z jakąś pierwszoligową hołotą, tak to się można nabawić kontuzji a nogi Dudy są ubezpieczone drożej niż cały Radom - na 12,50 €. Byłoby zbrodnią wobec futbolu narażać tak szlachetne drewno, lepiej wjechać w kogoś od tyłu. Po czymś takim nikt nie będzie wątpił w waleczność.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.04.2024 o godz. 00:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując