|
Patrzę sobie tak na te wyniki i wydaje mi się, że wariant bezpośredniego awansu Lechii i Arki jest już niemal pewny. Grają dobrą piłkę i raczej dowiozą awans. My z kolei powinniśmy się doczołgać na baraże. I uważam, że te baraże jesteśmy w stanie wygrać z każdym. Chyba, że znów w kluczowym momencie sezonu coś pęknie. Tą niewiadomą jest brak Rodado. Dlatego w kontekście tych baraży ciekaw jestem jak wyjdzie jutrzejszy mecz pucharowy. Świetna próba przed barażami, jeżeli chodzi o nastawienie i walkę w sytuacji gdy jeden mecz decyduje o wszystkim.
|