Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#525
Stary 02.04.2024, 22:20
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Są dobre wyniki (plus jeszcze dobrze jakby był do tego jakiś rozwój) albo ich nie ma - tylko to się liczy.
Czy trener na konferencjach mówi jak Brzęczek, Gula czy może Ancelotti czy nie to kompletnie się nie liczy jeśli brak punktów.
I to jest clue.

Jutro gramy na papierze z najgorsza drużyna esa na wiosnę.

Oznacza to mniej więcej tyle że zapewne przegramy, bo lepiej grałoby się nam z rywalem zbyt pewnym siebie (jak Widzew), niż twardo stąpającym na ziemi

A szkoda,.bo finał byłby świetna historia. Coś by nam zostało z tych lat w 1 lidze.

Obstawiam 3-1 dla Piasta w regulaminowym.czasie gry.
Odpowiedz cytując