Drozd napisał(a):

|
Strzelaliśmy więcej w dwóch meczach, z Arką która strajkowała i z Motorem który na 4, 3 bramki sam sobie strzelił. W innych przypadkach potrafiliśmy cały mecz atakować i nie oddać strzału. To rozmontowanie to bramka z Arką i sytuacja Sobczaka. Bramka z Miedzią. To są zespołowe rozegrania, zaplanowane, wykonane i skuteczne. Oczywiście, że to mało, ale będzie więcej. Pod warunkiem, wiadomo jakim. Competition.
|
Ze zniczem 6 z Polonią 3 z Resovią 4 i nie wykorzystaliśmy karnego z Gieksą 3.Ja wiem,że pamięć jest zawodna ale można to sprawdzić.Nie analizowałem pojedynczych meczów tylko policzyłem średnią.Strzelamy mniej (było 2,0 na mecz jest 1,5 na mecz)tracimy no można powiedzieć tyle samo (było 1,16 niecałe jest prawie 1,17)Jopa i Sobola liczyłem razem.