Cymes napisał(a):

|
Patrząc na przygody poprzedników z tą wesołą gromadką tak sobie myślę, że dawno nikt nie dostał jakiejś debilnej czerwonej kartki tak powiedzmy do 30 minuty. Myślicie, że to już jutro czy dopiero za 2-3 mecze?
|
Jedyny gracz zdolny do czegoś takiego na szczęście został odciążony z obowiązku świadczenia swoich usług na boisku (póki co).