Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#814
Stary 02.04.2024, 17:57
Markus napisał(a):Wyświetl post
Na konferencji prasowej przed meczem z Piastem Rude bardzo mocno akcentował kwestie dotyczące mentalu i braku gry na 100%. Ta sprawa była przedstawiana jako główny problem oczywiście bardzo słusznie, bo ten element od lat niczym jakiś rak toczy Wisłę, a już totalnie od czasu pamiętnego jajeczka. Możemy podziękować za to zwłaszcza Błaszczykowskiemu.
Jak pisałem o tym lub mówiłem to chciano mnie zjeść
Odpowiedz cytując