Markus napisał(a):

Na konferencji prasowej przed meczem z Piastem Rude bardzo mocno akcentował kwestie dotyczące mentalu i braku gry na 100%. Ta sprawa była przedstawiana jako główny problem oczywiście bardzo słusznie, bo ten element od lat niczym jakiś rak toczy Wisłę, a już totalnie od czasu pamiętnego jajeczka. Możemy podziękować za to zwłaszcza Błaszczykowskiemu.
|
Jak pisałem o tym lub mówiłem to chciano mnie zjeść