|
Senior Member
Offline
|
#801

02.04.2024, 15:07
|
Drozd napisał(a): 
Ten klimat tworzą ludzie żyjący z Wisły, przyzwyczajeni, że jest łatwo i przyjemnie, nie ma żadnych oczekiwań, którym trzeba sprostać, czy się wygra czy się przegra to atmosfera jest rodzinna, nikt głosu nie podnosi nikt za nic nie odpowiada. No może inaczej za to co złe to trener odpowiada, ale gdyby trener chciał zakłócić sielankę i zaingerować w idyllę to naraża się na atak.
Czy Rude daje radę? Daje,bo po Tychach które były jeszcze gorsze pod względem mentalu niż Głogów, potrafił zmotywować i wygraliśmy 3 mecze przy jednym remisie w Gdyni. Jego problem jest taki, że tutaj się nie da nawet na chwilę odpuścić, bo wraca lenistwo i olewactwo. Dlatego ważna jest rola prezesa, musi stać za trenerem murem tak żeby nawykiem dla wszystkich było ambitne podejście do meczu. Myślę że Rude jest gotowy wstawiać do składu nawet słabszych piłkarsko ale charakternych zawodników. Na razie tego nie robi, ale zacznie... i wtedy będzie nagonka i teksty że uwziął się na kogoś, tak jak Hyballa uwziął się na Carlosa.
|
Czyli kto?
|
|