Markus napisał(a):


Hejter, którego jedynym życiowym osiągnięciem jakim się tu popisuje jest bluzganie na innych, bawi się w psychologa.
Dobre. Kolejny kabaret.
|
Kolega Jaroo1 pisze o omotanych przez prezesa „tumanach” i natychmiast jeden zgłasza się do wypowiedzi. Paradne.