leszekpw napisał(a):

|
O, chyba się szykuje wezwanie do przeprosin i ewentualny pozew ze strony Prezesa Królewskiego wobec uzytkownika jaroo1 (w kwestii nazwania go chorym psychicznie). Trzeba będzie mu podsunąć ten pomysł.
|
Donosik? Elegancko.
Ale miałbym apel do kolegi Jaroo1. Jakby donos kolegi leszekpw odniósł skutek i przyszedł pozew to proponuję poważnie rozważyć pójście do sądu. Badanie biegłych mające rozsądzić spór czyli tą chorobę mogłoby być epickie.