Jaroo1 napisał(a):

|
Ty rozumiem jak WSH klubem dowodziło to ci nie przeszkadzało? Broniłeś ich?
|
Widziałeś żeby WSH pożyczało Wiśle pieniądze

. Bo widzę, że fekalia zaczynają przysłaniać rzeczywistość.
Mam nadzieję że drużyna będzie się chciała zrehabilitować i wejdziemy do finału.