Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.04.2024, 13:39
Cytat:
b) po kilku meczach i większym materiale do analizy stwierdzam jednak że to nie jest poziom pierwszoligowy i dalsze "inwestowanie" w niego może skończyć się dla klubu tragicznie.
Hipokryzji ciąg dalszy. Najpierw twierdzi 9 marca, że Krzyżanowski spoko, wszystko wskazuje na to, ze pięknie mu pasuje ten chłopak na I ligę. A po większej próbie czyli meczy 2:0 z Miedzią oraz wpadce Wisły i katastrofanym meczu z Chrobrym twierdzi już, ze jest tragedia, postępów zero jednak, szrot, do wywalenia, już nie talent i na ławkę go sadzać.
Oczywiście zaraz będzie przeinaczanie faktów, ze to iż napisał, że obi postępy, nie jest równoznaczne z tym, ze nadaje się na I ligę

Tak to jest jak się chce pajacować i na się chwalić Rudego, posłużył się przy tym zachwalaniem Krzyżanowskiego, ze to dzięki Rude jest super. No a za chwilę wiatr zawiał inaczej i panika, co teraz? Co tu wymyślić żeby to jakos odkręcić?
Hipokryci i chorągiewki, we włąsnych kłamstwach i wersjach się mieszacie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując