Cytat:
|
b) po kilku meczach i większym materiale do analizy stwierdzam jednak że to nie jest poziom pierwszoligowy i dalsze "inwestowanie" w niego może skończyć się dla klubu tragicznie.
|
Hipokryzji ciąg dalszy. Najpierw twierdzi 9 marca, że Krzyżanowski spoko, wszystko wskazuje na to, ze pięknie mu pasuje ten chłopak na I ligę. A po większej próbie czyli meczy 2:0 z Miedzią oraz wpadce Wisły i katastrofanym meczu z Chrobrym twierdzi już, ze jest tragedia, postępów zero jednak, szrot, do wywalenia, już nie talent i na ławkę go sadzać.
Oczywiście zaraz będzie przeinaczanie faktów, ze to iż napisał, że obi postępy, nie jest równoznaczne z tym, ze nadaje się na I ligę
Tak to jest jak się chce pajacować i na się chwalić Rudego, posłużył się przy tym zachwalaniem Krzyżanowskiego, ze to dzięki Rude jest super. No a za chwilę wiatr zawiał inaczej i panika, co teraz? Co tu wymyślić żeby to jakos odkręcić?
Hipokryci i chorągiewki, we włąsnych kłamstwach i wersjach się mieszacie.