|
@Jaroo1 - nie wiem kto na Ciebie doniósł, ale radzę Ci poczytać swoje wpisy z ostatniego półrocza. Może zaświeci Ci się lampka ostrzegawcza, o ile to jeszcze możliwe.
KOALIK wyluzował, Ty za to coraz bardziej się nakręcasz. Nie wiem co chcesz uzyskać takimi wpisami, Ty wiesz?
Ja Cię mam w ignorowanych, podejrzewam że nie jestem w tym odosobniony. Gdybym miał zgadywać to ktoś uznał że robisz nam wszystkim siarę. Jak ktoś z zewnątrz to poczyta (a piszesz non stop, nie ma szans trafić na temat żeby się nie zetknąć z Twoją twórczością) to będzie miał niezły polew.
@Drozd - Królewski po cyrku "trener z AI" i "doradzaniu" Barcelonie ma bardzo ograniczone pole manewru. Jak Rude sam nie walnie papierami (po Głogowie coraz bardziej realne) to chłop pożyczkę weźmie ale go na przyszły sezon przedłuży, awans czy nie. PR-owo związał sobie ręce, a to wszystko co ma.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.04.2024 o godz. 13:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|