FraMat napisał(a):

Jasne, że były. Sprzed 2-3 lat.
I tyle w temacie.
|
I kolejne manipulacje. Nie umiesz inaczej?
Wystarczyło sięgnąć choćby po pozytywne opinie z Instagrama zaledwie sprzed kilkunastu tygodni,które bez trudu łatwo można odszukać, Nie są sprzed żadnych dwóch-trzech lat. Takich wypowiedzi choćby tylko tam czy w innych mediach społecznościowych jest i było pełno:
Nick 30gdy:
"tous les joueurs que Becali a pris, après avoir déménagé au CFR, ont été une déception Ă. Bucarest.â (tłumaczenie: wszyscy zawodnicy, których przyjął Becali po przeprowadzce do CFR, byli rozczarowaniem w Bukareszcie)".
Simlane_tmz:
Brawo Bilal, byłeś wspaniały, a przyszłość jest jeszcze przed tobą
ictenzanclaudiu:
Come back to CFR!
Ale Ty oczywiście po nie świadomie nie sięgnąłeś, bo nie pasowały ci do propagandowej narracji o zblazowanym pączusiu, więc wszystkie pozytywne dla Algierczyka wypowiedzi bezczelnie pominąłeś.
I sam sięgnąłeś po cytaty sprzed wielu miesięcy czy nawet "sprzed dwóch-trzech lat", gdy tylko były dla niego negatywne - wtedy już były one miarodajne i okej?

No jak można być aż takim hipokrytą?
Złapano Cię na oryginalnej manipulacji i nakręcaniu nagonki na zawodnika, co do której nawet teraz nie potrafisz się przyznać. Ty wolisz w nią brnąć, broniąc jej jak Koalik swoich halucynogennych grzybków, a Jaroo prawa do hejtu i bluzgów, płacząc dookoła, że jakiś moderator w końcu stracił cierpliwość i postraszył go banem. To świadczy tylko o Tobie.
