Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 02.04.2024, 12:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jasne, że były. Sprzed 2-3 lat.
I tyle w temacie.
I kolejne manipulacje. Nie umiesz inaczej?

Wystarczyło sięgnąć choćby po pozytywne opinie z Instagrama zaledwie sprzed kilkunastu tygodni,które bez trudu łatwo można odszukać, Nie są sprzed żadnych dwóch-trzech lat. Takich wypowiedzi choćby tylko tam czy w innych mediach społecznościowych jest i było pełno:

Nick 30gdy: "tous les joueurs que Becali a pris, après avoir déménagé au CFR, ont été une déception Ă. Bucarest.” (tłumaczenie: wszyscy zawodnicy, których przyjął Becali po przeprowadzce do CFR, byli rozczarowaniem w Bukareszcie)".

Simlane_tmz: Brawo Bilal, byłeś wspaniały, a przyszłość jest jeszcze przed tobą

ictenzanclaudiu: Come back to CFR!

Ale Ty oczywiście po nie świadomie nie sięgnąłeś, bo nie pasowały ci do propagandowej narracji o zblazowanym pączusiu, więc wszystkie pozytywne dla Algierczyka wypowiedzi bezczelnie pominąłeś.

I sam sięgnąłeś po cytaty sprzed wielu miesięcy czy nawet "sprzed dwóch-trzech lat", gdy tylko były dla niego negatywne - wtedy już były one miarodajne i okej? No jak można być aż takim hipokrytą?

Złapano Cię na oryginalnej manipulacji i nakręcaniu nagonki na zawodnika, co do której nawet teraz nie potrafisz się przyznać. Ty wolisz w nią brnąć, broniąc jej jak Koalik swoich halucynogennych grzybków, a Jaroo prawa do hejtu i bluzgów, płacząc dookoła, że jakiś moderator w końcu stracił cierpliwość i postraszył go banem. To świadczy tylko o Tobie.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując