leszekpw napisał(a):

|
O, chyba się szykuje wezwanie do przeprosin i ewentualny pozew ze strony Prezesa Królewskiego wobec uzytkownika jaroo1 (w kwestii nazwania go chorym psychicznie). Trzeba będzie mu podsunąć ten pomysł.
|
Leszku w takim razie pewnie też możesz dostać za pomawianie
"Socios h... mogą. Są tylko dostarczycielem dofinansowania klubu. Naiwne baranki, ktore Krolewski wykorzystuje.haha