Markus napisał(a):


Hejter, którego jedynym życiowym osiągnięciem jakim się tu popisuje jest bluzganie na innych, bawi się w psychologa.
Dobre. Kolejny kabaret.
|
O, chyba się szykuje wezwanie do przeprosin i ewentualny pozew ze strony Prezesa Królewskiego wobec uzytkownika jaroo1 (w kwestii nazwania go chorym psychicznie). Trzeba będzie mu podsunąć ten pomysł.