Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3597
Stary 02.04.2024, 09:55
Markus napisał(a):Wyświetl post


Hejter, którego jedynym życiowym osiągnięciem jakim się tu popisuje jest bluzganie na innych, bawi się w psychologa.

Dobre. Kolejny kabaret.
O, chyba się szykuje wezwanie do przeprosin i ewentualny pozew ze strony Prezesa Królewskiego wobec uzytkownika jaroo1 (w kwestii nazwania go chorym psychicznie). Trzeba będzie mu podsunąć ten pomysł.
Odpowiedz cytując