|
Mnie nie obowiązują umowy poufnościowe to mogę napisać.
Natychmiastowa splata długów innych niż pożyczki właścicielskie i kilka milionów euro dokapitalizowania klubu na potrzeby wzmocnień i obsługi bieżącej działalności (dziura). Kwota miała być zależna od tego kto zostałby nowym dyrektorem sportowym i trenerem i oni mieliby określić potrzeby. Ale Kwota oscylowala wokół 5-7 mln euro w tym sezonie plus minimum drugie tyle w kolejnym.
Dodam, że warunkiem ważności oferty było nie odpadnięcie z pucharu polski i po to miały być wzmocnienia - zeby zawalczyć o puchary już teraz.
Ale...lepiej wyciągać łapy do socios po 1.5 mln PLN.
Ta oferta nie jest już aktualna i ten inwestor po tym w jaki sposób został potraktowany nie podejdzie już do rozmów. Z tego co wiem myślą obecnie o kupnie innego klubu.
Inwestor bardzo wiarygodny. Zainwestował w Polsce do tej pory około 300 mln euro. W różne branże, głównie przez spółki córki.
Było minęło...
|