s1mone napisał(a):

My nie wygraliśmy zdecydowanie zadnego meczu odkąd Rude objął stery, bo my po prostu gramy zbyt ostrożnie jak na nasze ambicje. To, że zostaje 3 gosci w linii stoperów zamiast dwóch sprawia automatycznie, że mamy jednego mniej gościa w opcji rozegrania ataku.
|
I to jest clue zespołu Rude. Niestety jego obrońcy darli ryja na krytykujących styl, bo przecież najważniejsze 3 punkty. Nie potrafili zrozumieć, że nie można się cały czas ślizgać. No to teraz nie ma stylu, nie ma punktów. Jak jeszcze wajcha farta wychyli się w drugą stronę, to zaraz będziemy drżeli o baraże.