Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.04.2024, 13:15
Markusik jeszcze popełnił dodatkowo zdanie, że ta taktyka jest dobra, bo pomaga nam się bronić przed kontratakami - wrócę do tego, bo jego spostrzegawczość jest wprost urocza.

Tak, bronienie we trójkę jest łatwiejsze niż we dwójkę.

Analogicznie atakowanie w siódemkę jest trudniejsze niż w ośmiu mr obvious.

Rude preferuje bezpieczniejszą grę niż Sobol.
O Jopie, który ustawiał drużynę ofensywniej niż Sobol w trakcie ataku nawet nie wspomnę.

Gramy ostrożnie ze względu na preferencje Rudego. Ciężko się patrzy na naszą grę, ale dopóki punkty się zgadzają można to przełknąć. Powoli jednak przestają się zgadzać.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.04.2024 o godz. 14:01.
Odpowiedz cytując