Wyświetl pojedynczy post
tempertantrum
Member
 
Od: 07.2021

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.04.2024, 11:31
Cytat:
Jedno to taktyka, drugie to zaangażowanie. Fakt że żaden trener nie potrafi naszych zmusić do starania się w meczu od lat wskazuje że chyba problem nie leży w szkoleniowcach.
Skąd wiadomo, że problem nie leży w szkoleniowcach? Potrafisz mi pokazać trenera Wisły z ostatnich 10 lat, który po odejściu z Krakowa zrobił jakąkolwiek karierę?
Na tle tych wszystkich asów to sukcesy Guli na Słowacji wyglądają jak coś wielkiego.
Stolarczyk, Skowronek, Sobolewski, Brzęczek, Gula, Hyballa, Carillo, Wdowczyk, Smuda. Wiecie, że WSZYSCY są obecnie bezrobotni? Przecież to jakaś abstrakcja, mimo że choćby Carillo uważałem za solidnego trenera.
Tylko Kiko znalazł ciepłą posadkę, choć oczywiście nie jako trener.
Ostatnio edytowane przez tempertantrum : 01.04.2024 o godz. 11:35.
Odpowiedz cytując