Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#748
Stary 01.04.2024, 05:51
- efekt nowej miotły
- jajeczko
- rywale nas rozczytuja bo już kilka meczów Rudego w Wiśle do a analizy mają

Czyli jedziemy standardowo. Przy każdym trenerze chwilowo albo jakoś gra wyglądała, widać było pomysł, albo były wyniki, fartem czy nie fartem, przepychane na siłę czy nie, nieważne. Jak mija ten okres zauroczenia to okazuje się że znowu król jest nagi. I być może to już ten moment gdzie projekt Wisła i Rude zaczyna się kończyć.

Z wielkich oczekiwań i wielkiego mydlenia oczy przez JK, Rude i lizodupow wyniki i styl gry pokazują że nie ma żadnych przesłanek do optymizmu. Po kilku słabych meczach oszuści m.in tu na forum wmawiali wszystkim jak się klub rozwija, jaki jest pomysł na grę, jaki trenerem kumaty, jaki postęp robią zadownidcy. Z Chrobrym powinien być moment na wspaniałą grę i pogrom, wszak po odpoczynku, drużyna z dołu tabeli itp a mamy co mamy, tragedię, co raz gorsza gra itd. czyli ten nasz standard po prostu.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując