Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3568
Stary 31.03.2024, 21:25
Już k.. nie mogę czytać tego pierd... i robienia męczennika z siebie, że oddałby, ale nie ma komu.. chłopie!! miałeś komu, zrobiłeś audyty finansowe, pisałeś, że zdecydowała intuicja i detale!!! czyli rozważałeś oddanie klubu, masz kibiców za idiotów?! tzn. wiem, że masz, ale to już jest do przesady. Na FB socios pewnie się nabiorą, ale tam to jest żenada. Wygodnie ci było nie sprzedawać klubu i taka jest prawda, a te problemy reputacyjne to był tylko pretekst. Podejrzewam, że można to było wybronić i jakby decyzja była na "tak" to byłoby pisanie, ale przecież nie ma żadnych dowodów na nic i cała narracja w drugą stronę.

Lechia zaraz w pierwszym sezonie z awansem, ale źli tacy byli.. My zawsze na białym koniu honorowi i gówno z tego mamy od 5 lat. Realizujesz człowieku swoje własne ambicje tworzenia czegoś "lepszego" czy "etycznego", aby pokazać innym "jak to się powinno robić", a cierpi cały klub na tym.
Odpowiedz cytując