|
Uwaga zdradzę tajemnice. Kopacze oszczędzali się na PP bo to tak mogą się pokazać, na tle rywali z ekstraklasy i dzięki temu może ich ktoś z Wisły wyciągnąć do normalnego klubu.
Zobaczycie jak będą zapierdalali z Piastem.
Tak to właśnie wygląda, że jest duże ciśnienie na PP bo to dla nich okienko wystawowe a na awans mają wyjebane.
Korzystając z okazji mam kilka pytań do lizodupow
1. Którzy piłkarze się rozwijają u Rudego?
2. Dlaczego Krzyżanowski i Duda są krytykowani nagle i gdzie się podziała ich super gra?
3. Jak tam Rude? Dobry trener? Dobrze umie drużynę ustawić i naprostować w meczu?
4. Jak tam średnia punktowa Rudego?
5. Wolfy dalej będziesz .......ił o super średniej Rudego?
6. Drozd dalej będziesz .......ił o tym że jesteśmy na najlepszej drodze do bezpośredniego awansu?
7. Markus dalej będziesz .......ił jaki fachowiec jest w Wiśle na ławce trenerskiej i jak Królewski to super ogarnia?
Jesteście banda ciota, która podnieciła się efektem nowej miotły i kilkoma meczami wygranymi na farcie. Oczernnialiscie przy tym normalnych ludzi, którzy nie chcieli uprawiać tej waszej jebanie zaslronskiej propagandy sukcesu. I za taką postawę powinniście bany dostac na jakiś czas żeby coś do tych pustych łbów dotarło
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|