Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28601
Stary 31.03.2024, 09:08
@FraMat - odniosę się tylko do tego że Omrani nikogo nie przepchnął. Otóż tak, przepchnął. Cała reszta to Twoja próba udowodnienia (wbrew wydarzeniom boiskowym) że wejście Omraniego nic nie zmieniło, podczas gdy dopiero wtedy przycisnęliśmy choć trochę Chrobrego.

@Jaroo1 - zbanowali KOALIKa a trzymają takiego prymitywa jak Ty który od jakiegoś czasu nie udaje nawet że chodzi mu o Wisłę.

Wesołych Świąt.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.03.2024 o godz. 09:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując