Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3560
Stary 31.03.2024, 08:42
My się śmiejemy, pan Urfer również machajac nam z miejsca premiowanego bezpośrednim awansem to mogliśmy być my, ale Krolewski wolał się bawić w football managera. A teraz bezczelnie na twitterku robi z siebie jebanego Winkelrieda twierdząc, że on to by prezesurę oddał chętnie no ale nie ma chętnych!
Odpowiedz cytując