grogoriogreg napisał(a):

|
zostaje jedynie nowy Dziedzic, którym się wszyscy w klubie jarali, a okazało się, że najwięcej meczów jak do tej pory rozegrał w barwach CLJ U19...
|
Dziedzic grał regularnie w II i III lidze, więc strzelam że to bardziej część strategii klubu który chce utrzymać CLJ bo śmierdzi przykrym spadkiem, niż to że ze swoimi umiejętnościami nie łapie się nawet na ławkę rezerw