|
Bardzo dobry mecz Chrobrego, byli od nas we wszystkim lepsi.
Jeśli naszym najlepszym piłkarzem początku rundy jest Raton, który jest elektrykiem, to świadczy to bardzo źle o pozostałych i chyba nieźle o nim i Załusce.
Awans bezpośredni odjechał, a w barażach to chyba każdy przeczuwa jak się skończy
Na wiosnę za Sobola nasze akcje napędzały skrzydła Mula, Junca i Villar teraz nie ma nikogo z nich, no Villar jest, ale wszedł na poziom wiślackiej bylejakości.
Bregu nie ma żadnego piłkarskiego atutu, raz w jednym meczu muał z dwa dobre dośrodkowania z rożnego, no ale to może zrobić każdy.
Duda w dłuższej perspektywie to gość bez atutów (mimo niezłych występów jak na niego we wcześniejszych meczach), skończy jak Plewka wg mnie.
No nic jest chvjowo, ale i tak wierzę, że Piasta pokonamy.
|