Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 31.03.2024, 00:33
Czy arka gra dobrą piłkę? Nie, grają gówno


Czy lechia gra dobrą piłkę? Nie, grają gówno.


Czy łks i ruch (i puszcza haha) rok temu grały dobrą piłkę? No nie, grały gówno, ale takie jeszcze większe.


I co? I nomen omen gówno.


Gówno w wyciąganiu wniosków z tego, jaka to jest liga i jakie są krótkoterminowe cele dla klubów, które się chcą z niej wydostać.
Odpowiedz cytując