|
Czy arka gra dobrą piłkę? Nie, grają gówno
Czy lechia gra dobrą piłkę? Nie, grają gówno.
Czy łks i ruch (i puszcza haha) rok temu grały dobrą piłkę? No nie, grały gówno, ale takie jeszcze większe.
I co? I nomen omen gówno.
Gówno w wyciąganiu wniosków z tego, jaka to jest liga i jakie są krótkoterminowe cele dla klubów, które się chcą z niej wydostać.
|