Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3555
Stary 30.03.2024, 23:07
Czasem?

Z takim klubem jak Wisła spaść z Ekstraklasy, nie awansować i w kolejnym sezonie znowu męczyć się z trenerem z Erasmusa, dyrektorem z pastwisk.

To Mistrzostwo.

Jarek, jesteś wielki!

Nikt inny by tego nie dokonał...

No może jedynie familia z Truskolas...
Odpowiedz cytując