|
Czasem?
Z takim klubem jak Wisła spaść z Ekstraklasy, nie awansować i w kolejnym sezonie znowu męczyć się z trenerem z Erasmusa, dyrektorem z pastwisk.
To Mistrzostwo.
Jarek, jesteś wielki!
Nikt inny by tego nie dokonał...
No może jedynie familia z Truskolas...
|