Szneka napisał(a):

|
Goku Bregu Duda Alfaro zarabiają krocie. Na przeciw nich Mandrysz Bartlewicz Hanc Zarówny. Zarobki 8-12 tys PLN. Komu dziś bardziej się chciało i kto wygrał? Qrwa czy naprawdę nie można znaleźć rzemieślników za śmieszne pieniądze aby wygrzebać się z 1 ligi, tylko przepłacać obcokrajowców, którzy mają wyjeba ne na to co grają ? i Dudę który dziś zabijał się o własne nogi?
|
Każdy zarabia tylko tyle, ile ktoś chce zapłacić. Zarobki nie zawsze odzwierciedlają wartość sportową. To po pierwsze. Po drugie, i obserwujemy to na co dzień, tak grające kluby sprawiają kłopoty wszystkim. I masz rację, żeby uprawiać futbol w tym stylu nie potrzeba tak dużo kasy, szczególnie, ze w Polsce produkujemy wybieganych, agresywnych, ale niekoniecznie potrafiących grać w piłkę zawodników, na pęczki. Żaden z nich na pewno nie jest w stanie zagrać czegoś podobnego do nas (szczególnie z najlepszych momentów), ale nawet nie muszą, bo drużyny takie jak Wisła są dla nich darem od Niebios. Załatwiają się same. Dlatego prawie nikt w Polsce, poza kilkoma najzamożniejszymi klubami, nawet nie próbuje tego co my.