https://www.youtube.com/watch?v=mNOTSlDOixE
Z całą pewnością konfy są ciekawsze niż za Sobola. Rude wyglądał na wkrwionego. Czy usłyszałem coś co daje choć promyk nadzei? Tak średnio. Jak ktoś chce to niech oceni sam. Feio to może nie jest, ale jeszcze 2-3 takie mecze, po których będzie musiał wyjść do dziennikarzy i chłop się może odpalić na grubo. Ogólnie jego ekstrawertyzm uważam za największą zaletę w stosunku do introwertycznego Sobola i tutaj upatruję większej nadzei niż w sprawach czysto warsztatowych. Choć ten mecz przynajmniej na razie pokazał, że jeśli ta drużyna nie ma akurat dnia i ochoty to grania, to uja jej zrobisz. Co zresztą Albert pośrednio potwierdził. Choć na razie wierzy, że uda mu się to zmienić.