Drozd napisał(a):

|
Żaden, ale skoro nie czepiasz się Żyry i Goku to dlaczego jedziesz po lepszym od nich Omranim? Taki klimat?
|
Jeżeli do tej pory nie zrozumiałeś co jest nie tak z transferem Omraniego i samym Omranim nie widzę sensu kolejny raz tego tłumaczyć.