Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3548
Stary 30.03.2024, 21:47
Jak ten człowiek (Królewski) kiedyś odejdzie z Wisły to otworzę najdroższy trunek jaki mam.
To co ten człowiek robi z klubem to jest jakaś tragikomedia. Może jeszcze jakieś pieniążki na tą amatorkę?!
Odpowiedz cytując