Wszyscy dzisiaj wypi..... ać!
Zasłużona porażka, byliśmy tragiczni. I brawo dla Głogowa!
Najlepszy dziś na boisku Raton. Na grę piłkarzy z pola nie dało się patrzeć. Nie podoba mi się sposób gry Wisły Rudego oparty na wahadłowych. Nie potrafimy tego grać, 3 stoperów w linii i atak pozycyjny

Wolne żarty. Gramy to samo co za Sobola tylko atakujemy jednym zawodnikiem mniej, bo Jaroch ewidentnie dostał przykazanie gry jako półprawy stoper.
Generalnie nie widzę żadnej różnicy na plus względem Radka. Powiem więcej za Sobola to czasem nam się udawało wygrać paroma golami po ładnej grze. Problemem była regularność. Za Rude nie ma problemu z regularnością, co tydzień ta sama bryndza i walka o wtoczenie choćby jednej bramki.. .
Rude z uporem maniaka brnie... I co ma ten biedny Goku niby zrobić? Z niego wahadłowy jak z koziej pipy telewizor. A potem się dziwimy, że gościu nic nie gra....