Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28590
Stary 30.03.2024, 19:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czy już po meczu z Chrobrym wolno mi pisać, że Omrani to pączek I taki trochę "grubszy Sobczak"?

Z całym szacunkiem dla Sobczaka.
Kiedy po raz pierwszy użyłem tego sformułowania Sobczak niewiele jeszcze pokazywał.
Teraz wstydzę się, że Sobczaka porównywałem z tym pączkiem.
Ale o czym ta dyskusja? Chłop wszedł i spieprzył 1 piłkę, a tak rozciągnął do Szota po czym padła bramka i kilka razy celnie z wyczuciem zagrał w tłoku w polu karnym. Dużo lepszy występ niż Goku. Więc przestań bredzić bo już widać, że jeszcze będzie z niego pożytek. A, że ma dupę wielką? Taka uroda. Salach to też pączek.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując