Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 30.03.2024, 19:41
Jeszcze chcialbym dodac ze wolalbym 4:1 niz 3:2. Teraz beda mowic ze wszystko jest ok i niewiele braklo. A przy 4:1 moze by im wyjebal kubel zimnej wody na glowe.
Odpowiedz cytując