Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28582
Stary 30.03.2024, 12:50
Jaki zjazd? On w pierwszym meczu u nas dostał loba z 18 metrów. Nigdy nie miał pojęcia o bronieniu. To jest bramkarz futsalowy, gdzie nie musi umieć się rzucić, grać na przedpolu i zawsze stoi się na linii...

Ale, że miał gigantyczną tubę medialną i przymykano oczy na jego kompromitujące zachowania to do dzisiaj zaczadzeni tym oparem absurdu, za nim tęsknią.

O manii własnej wielkości nie wspomnę. W bielsku stojąc jak wbity w ziemię kołek kilka razy został trafiony i domagał się owacji. Kabaret.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując