pepe72 napisał(a):

Ta lista to jednak przegięcie.
Uryga - podstawa naszej obrony, Żyro - ciągnął nasz atak
Owszem obaj byli długo kontuzjowani, z czego o Żyro było wiadomo, że się tak może stać ale to nie powód by pisać, że to "słabi zawodnicy".
Fernandez swoim atakiem na kibica po meczu "nie pomógł" nam w utrzymaniu ale nie powód by pisać o nich "słabi zawodnicy"
|
Co rozumiesz przez "Żyro - ciągnął nasz atak"? Uryga z ekstraklasowym kontraktem o zwrotności i szybkości wozu z węglem?