Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3536
Stary 30.03.2024, 01:41
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ta lista to jednak przegięcie.
Uryga - podstawa naszej obrony, Żyro - ciągnął nasz atak
Owszem obaj byli długo kontuzjowani, z czego o Żyro było wiadomo, że się tak może stać ale to nie powód by pisać, że to "słabi zawodnicy".
Fernandez swoim atakiem na kibica po meczu "nie pomógł" nam w utrzymaniu ale nie powód by pisać o nich "słabi zawodnicy"
Co rozumiesz przez "Żyro - ciągnął nasz atak"? Uryga z ekstraklasowym kontraktem o zwrotności i szybkości wozu z węglem?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując